Menu
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Skup książek

Prowadzimy skup książek i podręczników o każdej tematyce, pojedynczych i całe księgozbiory, płacimy gotówką. 

Nie ma książek lepszych i gorszych. Z tego względu jesteśmy zainteresowani każdą pozycją. Stanowimy internetowy punkt skupu książek akademickich, dla dzieci, ekonomicznych, fantasy, historycznych, informatycznych czy, a także oferujemy skup książek medycznych. Przyjmujemy również te obcojęzyczne: książki anglojęzyczne, francuskie oraz niemieckie. Zapewne nie będzie zaskakujące, jeśli powiemy, że interesuje nas również skup podręczników szkolnych: używanych książek do liceum oraz wydawnictw akademickich. To jednak tylko część szerokiego zakresu przyjmowanych książek.

Skup książek internetowy dotyczy wielu odbiorców. Grono naszych klientów stanowią osoby indywidualne, jak również jednostki instytucjonalne. Częścią naszej działalności, która wyróżnia nasz skup książek online jest dojazd do klienta. Zapewniamy bezzwłoczną wycenę oraz transport towaru – prowadzimy bowiem usługę hurtowego skupu książek z dojazdem na życzenie osoby zainteresowanej. Jeżeli ze względów logistycznych nie możemy dojechać do podanej miejscowości – wyślemy kuriera, a po ocenie i wycenie książek oraz aprobacie oferty, dokonamy natychmiastowego przelewu na wskazane konto. Wszystkie transakcje finalizujemy wypłatą gotówki.

Chcielibyśmy zapewnić, że stawki są naprawdę atrakcyjne za Wasze stare książki - skup odbywa się tutaj głównie z korzyścią dla Was. Najlepsze pozycje (zarówno pod względem tytułu, autora, jak i ich stanu) mogą liczyć z naszej strony na jeszcze większe wyróżnienie. Oczywiście ceny ustalane są na zasadzie kompromisu – tak, aby obie strony były zadowolone. Wówczas tylko wtedy może być mowa o pomyślnej transakcji. Idealny skup książek - antykwariat? To właśnie my!

Dlaczego więc powinieneś się zdecydować właśnie na nas?

  • 19-letnie doświadczenie w branży,
  • Dojazd do klienta,
  • Skup pojedynczy i hurtowy,
  • Gwarancja zainteresowania każdą książką,
  • Szeroki zakres akceptowalnych dziedzin pozycji,
  • Konkurencyjne stawki.

Zainteresowany? Wyślij zdjęcia na adres skup@superksiazka.pl.

Na wszystkie pytania odpowiemy również telefonicznie - 536574415.

Transport na terenie całego kraju gratis!

 

 

1. Na adres skup@superksiazka.pl prześlij zbiorowe zdjęcia oferowanych książek, a w treści wiadomości wpisz swoje miasto i numer do kontaktu telefonicznego.

 

2. W przeciągu 2-3 dni odpisujemy z propozycją cenową (o ile jesteśmy zainteresowani zakupem).

3. Jeżeli nasza wycena zostaje zaakceptowana, ustalamy formę odbioru książek. Możliwy jest odbiór osobisty przez naszego pracownika lub przez zamówionego dla państwa kuriera (decydują względy logistyczne). W każdym przypadku odbiór lub wysyłka jest na nasz koszt.

4. Jeżeli odbiór będzie poprzez kuriera to książki należy spakować, a następnie przesłać następujące informacje:

- adres i sugerowany termin odbioru paczki/paczek;

- wymiary i wagi paczek (pojedyncza sztuka maksymalnie do 30 kg wagi);

- nr konta do wpłaty ustalonej kwoty.

5. W wiadomości zwrotnej prześlemy list nadawczy oraz umowę kupna-sprzedaży w formacie PDF. Wydrukowany list nadawczy oddajemy z paczkami kurierowi, a wypełnioną umowę dołączamy do książek.

6. Po dotarciu paczek do nas (99% przesyłek dociera w kolejnym dniu roboczym) i zweryfikowaniu zawartości wykonujemy przelew na wskazane konto. Wysyłamy również wiadomość z potwierdzeniem odbioru paczki i wysłania przelewu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl